TRUMPAI

Apie ARADAS

ARADAS – sparčiai auganti, inovatyvi įmonė, gaminanti bei sėkmingai realizuojanti kompozito / PVC / aliuminio langus, duris bei fasadus. Fokusuojamės į gamybos modernizavimą, produktų asortimento plėtrą ir į aukšto lygio aptarnavimą.

https://www.aradas.lt/wp-content/uploads/2022/04/About-Aradas.jpg

Įmonė įkurta 2008 m. Alytaus pramonės rajone. Nuo pat gyvavimo pradžios didžiąją dalį produkcijos eksportuojame: iki 95 % gaminių pasiekia Europos šalis, įskaitant mūsų pagrindines rinkas – Norvegiją, Daniją, Švediją ir Islandiją.

Esame sukaupę daug patirties, turime gamybinių pajėgumų gaminant, pristatant ir montuojant įvairaus sudėtingumo individualius gaminius mažiems ir dideliems projektams.

https://www.aradas.lt/wp-content/uploads/2022/04/Modern-production-served-with-care-768x512.jpg

Moderni gamykla

Automatizuota, moderni gamyba leidžia maksimaliai efektyvinti procesus, išlikti konkurencingiems, minimizuoti žmogiškąsias klaidas ir išlaikyti aukštą kokybės lygį. Ilgalaikė partnerystė su patikimais tiekėjais užtikrina gamybą be trukdžių ir laikymąsi numatytų terminų.

https://www.aradas.lt/wp-content/uploads/2022/04/Wide-range-served-with-care-768x512.jpg

Dėmesingai atrinktas platus gaminių asortimentas

Turime itin platų gaminių asortimentą, pritaikomą skirtingų klientų poreikiams. Gaminami skirtingi kompozito, PVC ar aliuminio gaminiai atsižvelgiant į keliamus kokybės, dizaino ar techninių parametrų reikalavimus.

Mūsų produktams gaminti naudojami profiliai tik iš patikimiausių gamintojų: Rehau, Schüco, Aluprof.

https://www.aradas.lt/wp-content/uploads/2022/04/Wide-range-served-with-care-768x512.jpg
https://www.aradas.lt/wp-content/uploads/2022/04/Expertise-served-with-care-768x512.jpg

Mūsų ekspertiškumas ir dėmesys

Visi klientai mums svarbūs. Visai nesvarbu, ar dirbame su pavieniais klientais, ar didelėmis įmonėmis, skiriame vienodai dėmesio, projektams dedikuojame visą komandą bei užtikriname klientų lūkesčius, vadovaudamiesi aukščiausiais aptarnavimo ir kokybės standartais.

2008 - 2021

Istorija

Mūsų tikslas – tapti didžiausiu PVC / kompozito / ALU langų ir durų gamintoju ir eksportuotoju Lietuvoje.

2021

Investavimas į antrosios gamyklos statymą

Per 2021 metus mes pagaminome 44 tūkst. (arba 66 tūkst. kv. m) PVC ir ALU elementų (langų, durų ir fasadų). Šios gamybos apimtys padėjo pasiekti 11,58 mln. Eur pardavimo pajamas. Šie metai buvo ypatingi ir tuo, kad investavome į antrosios gamyklos statybas bei naujus įrengimus. Antroji gamykla turėtų pradėti veikti 2023 m. pabaigoje arba 2024 m. pradžioje

2017

ARADAS langų gamybos procesų atnaujinimas

Įmonė įgyvendina langų ir durų gamybos modernizavimo projektą, iš dalies finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis (Nr. 03.3.1-LVPA-K-803-02-0022).

Projekto tikslas – skatinti mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) investicijas į inovatyvios gamybos verslo pradžią ir plėtrą, sudarant palankias sąlygas darbo našumui didinti, naujoms darbo vietoms kurti bei spartesnei Lietuvos regionų plėtrai inicijuoti.

Projekto veikla: naujos inovatyvios įrangos įsigijimas.

ARADAS yra sparčiai auganti, novatoriška PVC ir aliuminio langų bei durų gamybos įmonė. Išlaikyti konkurencingą aplinką įmanoma tik plečiant gamybą ir didinant pridėtinę vertę.

Įmonė ketina įsigyti naujos modernios technologinės įrangos ir plėsti savo produktų asortimentą.

Įgyvendindama projektą įmonė sukurs naujų darbo vietų kvalifikuotiems darbuotojams.

This project is being implemented by 2014-2020. European Union Funds Investment Action Program. 03.3.1-LVPA-K-803 Regio Invest LT +.

  • Projekto biudžetas: 1 260 000,00 Eur.
  • Projekto finansavimas: 567 000,00 Eur.
  • Numatyta projekto darbų pabaiga: 2020 m.

2016

Aliuminio gamybos pradžia

Įrengtos aliuminio langų, durų ir fasadų gamybos linijos.

2014

Ūkio ministerijos apdovanojimas už nuopelnus verslui

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, ūkio ministras Evaldas Gustas, garsūs verslo atstovai ir visuomenės veikėjai apdovanojo sėkmingai investavusius, įgyvendinusius eksporto plėtrą, inovacijas, skatinusius verslumą ir pasiekusius ženklių rezultatų prisidedant prie šalies ekonomikos augimo verslus. ARADAS šiuose apdovanojimuose buvo apdovanotas nominacijoje „Jaunas ir verslus“!

2014

„Gazelė“ apdovanojimai: „Greičiausiai auganti įmonė Alytaus regione nuo 2014 m.“

ARADAS užėmė antrą vietą už 368 % pardavimų šuolį 2009–2012 m. Alytaus regione ir pirmąją vietą kaip sparčiausiai auganti Lietuvos įmonė. Ir toliau augame bei kasmet gauname „Gazelės“ apdovanojimus.

https://www.aradas.lt/wp-content/uploads/2022/04/About-Aradas-768x576.jpg
KREIPKITĖS

Vystote projektą, kuriam reikalingi langai ar durys?

SU DĖMESIU PATEIKTI PASIŪLYMAI

Mūsų profesionali komanda Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius sprendimus atsižvelgiant į pastatui ar produktui keliamus reikalavimus.
Standartinių PVC / kompozito produktų pasiūlymai – per 24 val.

https://www.aradas.lt/wp-content/uploads/2022/04/About-Aradas-768x576.jpg