Su dėmesiu pagaminti produktai

Kokybė užkoduota gaminio sudėtyje ir atiktyje griežčiausiems standartams.

Pasirinkę mūsų langus ar duris galite būti tikri, kad jie kruopščiai testuoti, sertifikuoti ir gaminami pagal griežtus technologinius bei kokybės standartus. Gamindami kiekvieną produktą naudojame modernias technologijas, gamyba atitinka griežtus įvairių šalių reikalavimus, vykdomos kasmetės patikros.

https://www.aradas.lt/wp-content/uploads/2022/04/hero_2.jpg

Kokybės politika

Mes:

  • siekiame gaminti ir tiekti aukščiausios kokybės gaminius, užtikriname aptarnavimą, atitinkantį klientų lūkesčius;
  • nuolat ieškome sprendimų, kad patenkintume suinteresuotųjų šalių lūkesčius versle
  • kokybę iškeliame kaip asmeninį visos komandos tikslą;
  • sudarome sąlygas darbuotojų kompetencijoms augti, vertiname jų įžvalgas kokybiško darbo procesuose;
  • tikime, kad nuolatinis tobulėjimas yra neatsiejama mūsų veiklos dalis.

Sertifikatai

ARADAS produktai yra testuoti ir sertifikuoti nepriklausomų Norvegijos, Švedijos, Danijos ir Vokietijos kontrolės įstaigų.

Danijos langų sertifikavimas

Danijos technologinis institutas sertifikuoja visą mūsų gamybą, procesus, gamybos technologijas.

Suteiktas sertifikatas reiškia, jog mūsų gamyba atitinka Danijos rinkos keliamus reikalavimus. Instituto darbuotojai mūsų gamybą inspektuoja kasmet: tai nuolatinis tobulinimosi procesas.

NDVK sertifikatas

Kiwa“ ir „SINTEF“ – nepriklausomos organizacijos, patvirtinančios testavimus, reikalingus gauti NDVK sertifikatą. Jų atstovai kasmet inspektuoja mūsų gamybą ir produktus.

NDVK (Norvegijos langų ir durų kontrolė) sertifikatas pažymi, jog ARADAS gamyba bei testuoti produktai atitinka Norvegijos rinkai keliamus reikalavimus.

www.ri.se

RISE – didžiausias nepriklausomas valstybės reglamentuojamas viešojo sektoriaus institutas Švedijoje. Jis sertifikuoja, kontroliuoja ir vykdo kokybės patikras mūsų ugniai atspariems produktams bei prižiūri gamybos procesą.

CE ženklinimas

     

„Ift Rosenheim“ ir KTU – testuojantys institutai, vertinantys statybose naudojamų medžiagų bei produktų tinkamumą ir atitiktis. Atlieka ES akredituotus bandymus, kad nustatytų šilumos laidumo koeficientus bei kitus sandarumo parametrus (vėjo apkrovos, laidumas orui ir vandeniui).

Gautų testų pagrindu mes išduodame atitikties deklaracijas, o produktus ženkliname CE kaip atitinkančius ES keliamus reikalavimus saugumui, sveikatai ir aplinkosaugos standartams.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo deklaracija, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus (plačiau skaitykite čia).

ISO 9001:2015 standartas

ISO 9001:2015 įdiegti kokybės vadybos standartai ir išduotas sertifikatas užtikrina, jog organizacijoje efektyviai veikia kokybės vadybos sistema, visi procesai prižiūrimi, garantuojamas nuolatinis tobulinimosi procesas. Visa tai – siekiant išpildyti klientų lūkesčius produktui ir keliamiems reikalavimams.